קולות קוראים

אי-אילו גורמים בממשלה ומעבר מעדיפים שיוצרים ואמנים יעשו הסבה מקצועית בתקופת הקורונה (וגם לאחר מכן), במקום ליצור יחד עם אנשי התיאטרון והבמה מתווה הגיוני וברור בכדי שגם אנחנו נוכל לחזור אל האולמות. היצירה אינה יכולה, ולא צריכה, לקפוא על שמריה, בייחוד בזמנים שכאלה. מעבר לכך, יוצרים ויוצרות העבירו שנים רבות באקדמיה ובבתי הספר כדי ללמוד את רזי היצירה, ולא "חטפו" אותם על הדרך.

כדי שהיצירה תמשיך להתקיים, ובכל זאת נוע תנוע, מרתה נברה ודלתה, חפרה ואיתרה, והביאה לכם מגוון קולות קוראים, בתחומי אמנויות הבמה, ואמנויות בכלל, בארץ ובחו"ל, מכל רחבי הרשת ומחוצה לה. לכם ולכן, לא נותר אלא להגיש קורות חיים וחומרים רלוונטים אחרים.

**הבהרה: מרתה רק מציגה קולות קוראים שאותרו ברחבי הרשת, ומחוצה לה. היא אינה אחראית אם התקבלתם או לא, אבל תשמח מאוד לשמוע על כך.

*** כדאי ואף מומלץ לקרוא את כל האותיות הקטנות, והגדולות, לפני כל הגשה.

בהצלחה!


קולות קוראים בתחום אמנויות הבמה

+++

בקרוב מאוד!

קולות קוראים בתחומי אמנויות אחרים:

+++

Bestiarium

מרכז אמנות הדפוס באתונה קורא לאמנים ואמניות מכל העולם להגיש יצירות הדפס המתמקדות בחיות, תוך תיעדוף תיעוד חיות נדירות. התערוכה תתקיים בנובמבר-דצמבר ללא דמי כניסה או עמלת מכירה, אך יש לשלם דמי השתתפות.

תחום: דפוס והדפס

דד ליין: 31/8/2020

למידע נוסף – הקליקו על הלינק

+++

Aesthetica Art Prize

מגזין אסתטיקה קורא לאמנים מדיספלינות שונות להגיש יצירות בכל נושא שהוא, תוך מתיחת גבולות המוכר. ישנם שני מסלולים, באחד הפרס הראשון עומד על סך 1000 פאונד ובשני הפרס הראשון עומד על סך 5000 פאונד.

תחום: מגוון

דד ליין להגשה: 31/8/2020

למידע נוסף – הקליקו על הלינק

+++