חדש על הבמה

חדש על הבמה

מדי שבועיים, או שלושה, או כמה זמן, נחדש לכן/ם בהצגות חדשות שעומדות להפציע על הבמה.

מאת: מערכת מרתה יודעת


98' היתה שנה טובה 

ערב בשלהי הקיץ, כתבת תרבות ושחקנית מפורסמת נפגשות לראיון, מראה תל אביבי שגור ושגרתי. האחת מבקשת לחשוף סקופים בלעדיים וסודות מאחורי הקלעים, כדי להקדים את המתחרים ושהעורך יהיה מרוצה. השנייה נהנית מהמעמד, נענית לרצון הציבור לדעת ומעניקה את התשובות המיוחלות, עד אשר התמונה מתהפכת על פיה והראיון החלומי הופך לסיוט.

הצגה תלוית מקום שנוצרה על ידי מייסדת מרתה יודעת ומבקשת לבחון מי אחראי/ת על הבחירות שאנחנו עושות/ים? האם יש בידינו את הבחירה החופשית להחליט על איזה מסלול נצעד בחיים או שמא אלו שאנחנו סומכים עליהם, מושפעים מהם, מבקשים לחקות, הם אלו שמנווטים את דרכנו וגורמים לנו לזנוח דרכים אחרות לתהום הנשייה?

קאווראדום

מאת ובבימוי: אירית ראב

משחק: גיל נוה ודקלה ספיר

עיצוב: ענת אורן

דיזייר בר – קרליבך 25, תל אביב

25/8/18 21:00 | 27/8/18 20:30 | 29/8/18 20:30 | 1/9/18 21:00

**מספר המקומות מוגבל. כדאי להזמין מקומות מראש.

לדף ההצגה – הקליקו על הלינק


פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון ואמנות רחוב

פסטיבל בת ים - יואב פלי

צילום: יואב פלי

הפסטיבל הוותיק חוזר בפעם ה-21 ועומד לחלוש על שלושה מתחמים עיקריים – טיילת בת ים, טרמינל עיצוב ותיאטרון נוצר. בין המגוון הנרחב שהוועדה האמנותית עמלה עליו השנה, תוכלו למצוא את טוטאל בלונד של קברט טוטאל שמבקש לבחון את דמותה של מרילין מונרו על גווניה השונים, מופע תיאטרון-מחול הופך קרביים של אבי גיבסון בראל וסער עזימי הבוחן את תרבות ההכחשה, מופע ספוקן וורד מבית היוצר של אריק אבר הבלתי נלאה, מופע מחול על מדרגות של מאיה ברינר ועוד מופעי תיאטרון רחוב ופרפורמנס רבים ומפעימים. כמו כן, במקביל לפסטיבל, יתרחשו הצגות קהילתיות של הפסטפקטורי. קחו את הילדים ותסיימו את החופש הגדול בסטייל תרבותי (אך שימו לב, הצגות אחדות מיועדות לבני 18 ומעלה). הכניסה, אגב, חופשית לכלל המופעים.

23-25/8/18

ללוח הזמנים ומידע נוסף – הקליקו על הלינק